Ekibimiz

Babblela Ekibi Kimdir? Tanıyalım.

Babblela olarak 2018’den beri yayın yapmaktayız. Yayınlarımız, içerik bulma, içeriğin yolunu planlama,  içeriği hazırlama, içerik yayınlama, ve içeriğin zaman içerisinde aldığı etkileşimleri analiz etme ve optimizasyon gibi aşamalardan geçmektedir. Bu aşamalarda her bir ekip arkadaşımızın rolü bulunmakta olup, yayınladığımız her içeriğin ekip arkadaşlarımızın kontrollerinden geçmesi sonucu, en doğru yazıları sizinle paylaşmaktayız. Yayın hayatımız boyunca ekibimizde bulunan çalışma arkadaşlarımızı tanıtmak isteriz.

Genel Yayın Yönetmeni:
Bilal ÇETİN

Facebook Yayın Yönetmeni:
Kerem UZUN

Editörler:
Ceren TURAN
İdil CİVELEK

Yazarlar:
Ceren TURAN (Sinema, Sanat)
İdil CİVELEK (Sinema, Sanat)
Kerem UZUN (Sinema, Genel)
Bilal ÇETİN (Tasarım, Fotoğraf)

Yayın Çizelgemiz

İçerik Bulma

Bilal Çetin

Amacımız, okurlarımızın daha iyi bir yorumlayıcı olması olduğundan dolayı, okuyucularımızın sorunları tespit edip bu sorunlar hakkında teknik bilgiler sunmak. Bu doğrultuda en kritik sorunu bulmak ve içerik olup olmayacağına karar vermek Bilal Çetin’in görevi.

İçerik Yolunun Planlanması

Ceren Turan

Yazıların hangi sorulara cevap vereceği, ne gibi kaynaklar kullanılacağı, içeriğin kimin tarafından yazılacağının belirlendiği görevi Ceren Turan üstlenmekte

İçeriği Hazırlama

Yazar Ekibimiz

İçerik planlamasında hangi yazarımızın yazacağı belli olduktan sonra, Yazar arkadaşlarımız tarafından en uygun ve en güvenilir bilgiyi yazısına dökmesi görevidir.

İçerik Yayınlama

Bilal Çetin

Yazılan içeriğin, web şartlarına ve yayın politikamıza en uygun biçimde yayınlanılması görevidir.

İçerik Analizi

Bilal Çetin

İçeriğin okurlarımız tarafından nasıl karşılandığını ve içeriği nasıl daha iyi hale getirebileceğimizin düşünüldüğü görevdir.